Кошик
5 відгуків
promo_banner
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.
+380933253426
+380 (67) 325-34-26
Domi - ревизионные люки

Виробництво ревізійних люків DOMI прихованого монтажу

Виробництво ревізійних люків DOMI прихованого монтажу

 

ТМ "Domi" виготовляє ревізійні люки-"невидимки", які приховують ревізії і при цьому зберігається дизайн приміщення. Ми виробляємо ревізійні люки під плитку, під гіпсокартон або шпалери, а також підлогові люки.

      Ревізійні люки під плитку Domi бувають таких типів:

  • фронтально-розпашні під присосок;
  • фронтально натискні;
  • зсувні;
  • відкидні люки зі знімною дверцятами.

Рама таких люків під плитку виготовляється з профільної труби 40х20х1,2мм, а стулка люка - з труби 15х15х1,2мм. кріпиться До стулки вологостійкий гіпсоволокнисті лист (ГВЛВ) 10мм.

При виготовленні люків Domi натискних або під присоску використовується двухзвенная петля, яка виробляється з каліброваного кола 12мм. Ця петля з'єднує раму люка зі стулкою.

При виготовленні люків зрушень Domi використовується триланкова петля. З допомогою триланкової петлі дверцята люка спочатку відкривається від стіни фронтально, а потім зсувається паралельно стіні. Зсувні люки Domi використовуються у випадках, коли для відкриття дверцят заважає меблі або встановлена сантехніка. Він може бути натискним або відкриватися за допомогою присоски.

У натискних люках Domi встановлені роликово-натискні замки фірми Hafele (Німеччина) ,
в люках під присоску - клямки фірми Hafele (Німеччина) .

Для ревізії у важкодоступних місцях ми пропонуємо ревізійні люки Domi з відкидними дверцятами. Ці люки не мають петель, а дверцята повністю виймається з отвору. При цьому можемо максимально використовувати отвір для ревізії.

У тих випадках, коли на стулку люка повинен кріпиться облицювальний матеріал, що має велику вагу - натуральний камінь, мармур, граніт, ми пропонуємо робити посилений люк під плитку Domi. Він має обмеження по ширині - до 700 мм, і висоті до 2000 мм. При цьому посилений люк буде відкриватися за допомогою присоски.

Рама посилених люків Domi виготовляється з профільної труби 50х25х1,5 мм, а стулка - труба 20х20х1,2 мм. В петельним механізмі використовується калібрований коло 16 мм. На стулку прикручується гіпсоволокнисті лист (ГВЛВ) 10 мм.

При замовленні люка під плитку шириною понад 700 мм ми пропонуємо величезний люк Domi. Дверцята таких люків відкриваються незалежно один від одного. Люки можуть бути горизонтальними (відкривання вліво-вправо) і вертикальними (стулки розташовуються одна над іншою).

    Ревізійні люки під гіпсокартон (шпалери) Domi бувають кількох типів:

  • короб;
  • стандарт:
  • стандарт знімний;
  • дводверний.

Рама та стулки люків під гіпсокартон (шпалери) Domi виготовлені з алюмінієвого профілю АД-31, Т1 без покриття 30х16х2 мм. кріпиться До стулки вологостійкий гіпсокартон KNAUF 12,5 мм. Люки відкриваються натисненням за допомогою замків Hafele (виробництво Німеччина).

         Люки під гіпсокартон (шпалери) Domi системи Короб кріпляться безпосередньо до профілю , а також в стіни з цегли або бетону. Після обробки поверхні стіни або стелі разом із люком, видимою залишається лише тонкий шов між дверцятами і рамою люка товщиною 1-2 мм . При виготовленні великих ревізійних люків Domi системи Короб, вони посилюються по периметру алюмінієвої трубою 30*30*2 мм , а також посилюються петлі і стулка.

         Люки під гіпсокартон (шпалери) Domi системи Стандарт кріпляться безпосередньо до гіпсокартону . Вони бувають двох видів: на петлях і зі знімною стулкою.

Великі розміри люків Domi виготовляються з посиленням петель і стулок.

Великі дводверні люки Domi виготовляються зі знімною планкою (труба 30*30*3 мм) , до якої кріпляться замки Hafele. Всі люки, які встановлюються в стелю, обладнані страхувальними ланцюгами або тросиками.

    Ревізійні люки під гіпсокартон Domi (2х12,5) зі знімною стулкою для установки в стіни, перегородки і стелі з двошаровою обшивкою гіпсокартонними листами товщиною 12,5 мм

Рама і стулка люка виготовлені з алюмінієвого куточка 30х30х2мм. Стулка люка заповнена вологостійким гіпсокартоном в два шари.

Необхідні умови для якісного монтажу:

  1. Рівний і чистий отвір за розмірами на 5мм більше люка
  2. Несучий профіль по периметру отвору прокладений не ближче ніж 40мм і не далі 100 мм від краю отвору

 

 

 

 

Матеріали для люків в підлогу:

Рама люка, кутник 40х40*3 мм Труба 15х15х1,2 мм

Стулка люка труба 40х20х1,2 мм. Покривається плитою ГВЛВ 10 мм.

Герметичні люки під заповнення з металу 2 мм, І оцинковуються

 

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner